Kontakt

BESØKSADRESSE A-lab AS Drammensveien 130, inngang A5 0277 Oslo POST ADRESSE A-lab PB 458 Skøyen, 0213 OSLO ORG. NR: 982 165 105 +47 23 13 12 00 office(at)a-lab.no JOB APPLICATIONS: job(at)a-lab.no

Geir Haaversen

Geir Haaversen

Sivilarkitekt MNAL/Founding Partner/CEO

(+47) 99 69 18 63

geir@a-lab.no

Odd Klev

Odd Klev

Sivilarkitekt MNAL / Founding Partner

(+47) 99 69 18 64

odd@a-lab.no

Julie Sjøwall Oftedal

Julie Sjøwall Oftedal

Head of Strategy and Development / Partner

(+47) 93 03 59 06

julie@a-lab.no

Gunnar Solheim

Gunnar Solheim

Sivilarkitekt/ COO

(+47) 95 88 48 10

gunnar@a-lab.no

Ingvar Sperstad

Ingvar Sperstad

Kontorsjef

(+47) 95 73 98 44

isp@a-lab.no

Charles Marsden

Charles Marsden

M.A. (Cantab) Dip Arch / Partner

(+47) 41 67 45 27

charlie@a-lab.no

Jan Petter Seim

Jan Petter Seim

Sivilarkitekt / Partner

(+47) 92 03 56 37

jps@a-lab.no

Erik Olav Marstein

Erik Olav Marstein

Sivilarkitekt / Partner

(+47) 92 08 88 57

erik@a-lab.no

Magnus Berg Jørgensen

Magnus Berg Jørgensen

Master in Architecture / Partner / Head of Urbanism

(+47) 90 55 83 65

magnus@a-lab.no

Tonje Løvdahl

Tonje Løvdahl

Sivilarkitekt MNAL / Partner

(+47) 91 78 56 84

tonje@a-lab.no

Angie Arroyo

Angie Arroyo

Architect / Associate Partner / BIM Manager

(+47) 46 21 26 82

aam@a-lab.no

Audun Hellemo

Audun Hellemo

Master in Architecture MNAL / Associate partner

(+47) 92 62 02 14

audun@a-lab.no

Inger Totland

Inger Totland

Sivilarkitekt / Associate Partner

(+47) 97 54 04 39

inger@a-lab.no

Espen Veiby

Espen Veiby

Arkitekt/ Interiørarkitekt/ Associate partner

(+47) 92 03 90 25

espen@a-lab.no

Alice Lødemel Sandberg

Alice Lødemel Sandberg

Arkitekt

(+47) 92 66 02 89

alice@a-lab.no

Anniken Reinertsen

Anniken Reinertsen

Arkitekt (Permisjon)

(+47) 90 55 98 98

anniken@a-lab.no

Benedicte Bjercke

Benedicte Bjercke

Sivilarkitekt MNAL

(+47) 91 14 46 53

benedicte@a-lab.no

Benjamin Barth

Benjamin Barth

Arkitekt

(+47) 40 22 20 44

benjamin@a-lab.no

Bianca Diaconu

Bianca Diaconu

Arkitekt

(+47) 98 62 11 85

bianca@a-lab.no

Bruno Alves

Bruno Alves

Arkitekt (permisjon)

(+47) 90 94 10 99

bruno@a-lab.no

Carsten Klinge

Carsten Klinge

Arkitekt

(+47) 46 41 19 66

ck@a-lab.no

Charlotte Hansson

Charlotte Hansson

Arkitekt

(+47) 47 91 06 77

charlotte@a-lab.no

Christine Hallanger

Christine Hallanger

Arkitekt

(+47) 92 62 68 33

christine@a-lab.no

Christoffer Angell

Christoffer Angell

Interiørarkitekt/ Produktdesigner MA

(+47) 93 05 12 67

christoffer@a-lab.no

Christopher James

Christopher James

Arkitekt

(+47) 97 46 59 11

christopher@a-lab.no

Dag Meyer

Dag Meyer

Arkitekt / 3D-visualisering

(+47) 41 62 91 26

dag.meyer@a-lab.no

Edmond Lakatos

Edmond Lakatos

Arkitekt

(+407) 41 62 41 22

edmond@a-lab.no

Eirik Gya Jacobsen

Eirik Gya Jacobsen

Arkitekt

(+47) 40 49 76 33

egj@a-lab.no

Eli Malene Dragesæt

Eli Malene Dragesæt

Arkitekt

(+47) 95 20 86 58

eli@a-lab.no

Elisia Brask

Elisia Brask

Arkitekt

(+47) 48 35 07 42

elisia@a-lab.no

Eskil Frøyen Nybø

Eskil Frøyen Nybø

Arkitekt

(+47) 41 64 82 16

eskil@a-lab.no

Eva Ardila

Eva Ardila

Arkitekt

(+47) 93 02 76 10

eva@a-lab.no

Eva Grosen Husby

Eva Grosen Husby

Arkitekt

(+47) 92 62 80 66

evagr@a-lab.no

Fergus Sørli

Fergus Sørli

Arkitekt

(+47) 95 97 01 77

fergus@a-lab.no

Frédéric Bachmann

Frédéric Bachmann

Arkitekt/ 3D Visualisering

(+47) 46 41 68 71

frederic@a-lab.no

Gina Marie Nilsen

Gina Marie Nilsen

Arkitekt/ Freelance

(+47) 91 39 87 92

gina@a-lab.no

Grethe Kielland Jenssen

Grethe Kielland Jenssen

Kommunikasjonsansvarlig

(+47) 97 78 99 58

grethe@a-lab.no

Hampus Larsson

Hampus Larsson

Praktikant

(+467) 05 73 40 65

hampus@a-lab.no

Heleri Nommik

Heleri Nommik

Arkitekt

(+47) 41 18 75 06

heleri@a-lab.no

Hildegunn Slotnæs

Hildegunn Slotnæs

Arkitekt

(+47) 95 94 90 04

hildegunn@a-lab.no

Ida Kristina Hammarlund

Ida Kristina Hammarlund

ARKITEKT

(+47) 40 46 69 76

ida@a-lab.no

Ida Stople

Ida Stople

Arkitekt

(+47) 92 28 15 36

ida.stople@a-lab.no

Ida Marie Weum

Ida Marie Weum

Interiørarkitekt

(+47) 92 48 43 83

ida.marie@a-lab.no

Ingeborg Anne Vinje

Ingeborg Anne Vinje

Arkitekt

(+47) 91 61 11 36

ingeborg@a-lab.no

Ingrid Dalseg

Ingrid Dalseg

Arkitekt

(+47) 41 52 68 58

ingrid@a-lab.no

James Watkins

James Watkins

Arkitekt MNAL

(+47) 99 79 13 73

james@a-lab.no

Jenny Fetveit

Jenny Fetveit

Arkitekt

(+47) 91 64 97 92

jenny@a-lab.no

Jonas Albæk Christensen

Jonas Albæk Christensen

Arkitekt

(+47) 93 46 38 45

jonas@a-lab.no

June Ravndal

June Ravndal

Arkitekt

(+47) 95 14 91 63

june@a-lab.no

Kaja Førland

Kaja Førland

Arkitekt

(+47) 93 64 43 00

kaja@a-lab.no

Kare Anti

Kare Anti

Arkitekt

(+47) 91 36 31 36

kare@a-lab.no

Kasia Toczyńska-Kołodziejczak

Kasia Toczyńska-Kołodziejczak

Arkitekt

(+47) 96 75 75 90

kasia@a-lab.no

Katarina Harbækvold

Katarina Harbækvold

Arkitekt

(+47) 95 49 48 45

katarina@a-lab.no

Kjell Kristian Karlsen

Kjell Kristian Karlsen

Arkitekt

(+47) 92 09 27 15

kjell.kristian@a-lab.no

Kjersti Wikstrøm

Kjersti Wikstrøm

Arkitekt

(+47) 40 04 76 27

kjersti@a-lab.no

Konstantina Bakali

Konstantina Bakali

Arkitekt

(+47) 92 54 25 54

konstantina@a-lab.no

Kristian Ormhaug

Kristian Ormhaug

Arkitekt

(+47) 48 20 75 76

ko@a-lab.no

Kristine Holter-Andersen

Kristine Holter-Andersen

Arkitekt

(+47) 48 11 15 08

kristine@a-lab.no

Kristine Viste Eriksen

Kristine Viste Eriksen

Arkitekt

(+47) 97 56 43 59

kve@a-lab.no

Laurence Antelme

Laurence Antelme

Arkitekt

(+47) 40 56 97 88

laurence@a-lab.no

Line Janicke Musæus

Line Janicke Musæus

Arkitekt

(+47) 97 63 94 78

line@a-lab.no

Linn Rosnes

Linn Rosnes

Arkitekt

(+47) 95 73 35 40

linn@a-lab.no

Lise Anette Breivik

Lise Anette Breivik

Arkitekt (permisjon)

(+47) 90 85 39 35

lise@a-lab.no

Lucas Philip Edwards

Lucas Philip Edwards

Praktikant

(+45) 53 62 41 23

lucas@a-lab.no

Maiken Seglem

Maiken Seglem

Arkitekt

(+47) 90 07 43 15

maiken@a-lab.no

Maja Halle

Maja Halle

Arkitekt

(+47) 96 90 66 05

maja@a-lab.no

Margarida Barbosa

Margarida Barbosa

Arkitekt

(+47) 93 95 58 52

margarida@a-lab.no

Maria Alvarez Olsen

Maria Alvarez Olsen

Arkitekt

(+47) 45 21 32 79

maria@a-lab.no

Marie Monsen

Marie Monsen

Arkitekt

(+47) 98 81 27 55

mm@a-lab.no

Marija Ikonomovic

Marija Ikonomovic

Arkitekt

(+47) 45 06 33 57

marija@a-lab.no

Mario Vahos

Mario Vahos

Arkitekt

(+47) 99 11 40 25

mario@a-lab.no

Martin Vaagland

Martin Vaagland

Arkitekt

(+47) 98 01 22 44

martin@a-lab.no

Mathilde Engen Stabekk

Mathilde Engen Stabekk

Arkitekt

(+47) 47 30 10 87

mathilde@a-lab.no

Mette So Yun Sørensen

Mette So Yun Sørensen

Arkitekt

(+47) 90 50 00 79

mette@a-lab.no

Michelle Klouman de la Cruz

Michelle Klouman de la Cruz

Arkitekt (permisjon)

(+47) 91 76 57 57

michelle@a-lab.no

Morten Breinholt Christensen

Morten Breinholt Christensen

Arkitekt

(+47) 90 23 96 15

morten@a-lab.no

Nadine Holzheimer

Nadine Holzheimer

Arkitekt

(+47) 92 24 72 68

nadine@a-lab.no

Nicolas Croze

Nicolas Croze

Arkitekt

(+47) 45 69 69 61

nicolas@a-lab.no

Nikola Milenkovic

Nikola Milenkovic

Arkitekt

(+47) 95 03 38 04

nikola@a-lab.no

Oda Forstrøm

Oda Forstrøm

Arkitekt

(+47) 41 45 39 96

oda@a-lab.no

Orsolya Günthner

Orsolya Günthner

Arkitekt

(+47) 48 67 53 54

orsolya@a-lab.no

Pedro Ribeiro

Pedro Ribeiro

Arkitekt

(+47) 95 30 45 50

pedro@a-lab.no

Pål Erik Olsen

Pål Erik Olsen

Samfunnsgeograf og byplanlegger

(+47) 48 19 29 26

pal.erik@a-lab.no

Sandra Riedel

Sandra Riedel

Arkitekt

(+47) 45 19 07 05

sandra@a-lab.no

Silvia Oumnikova

Silvia Oumnikova

Arkitekt

(+47) 92 15 33 99

silvia@a-lab.no

Simon Tsuruta Pedersen

Simon Tsuruta Pedersen

Arkitekt

(+47) 92 85 69 53

simon@a-lab.no

Siri Jæger Brudvik

Siri Jæger Brudvik

Arkitekt

(+47) 98 44 24 37

siri.jager.brudvik@a-lab.no

Siri Saupstad

Siri Saupstad

Arkitekt

(+47) 92 41 21 48

siri@a-lab.no

Sorin Pasargiu

Sorin Pasargiu

Arkitekt / 3D visualiserig

(+407) 51 27 56 06

sorin@a-lab.no

Tina Torgrimsby

Tina Torgrimsby

Arkitekt

(+47) 93 06 99 25

tina@a-lab.no

Unni Alstad

Unni Alstad

Modellbygger

(+47) 92 01 13 76

unni@a-lab.no

Øyvind Johnsen

Øyvind Johnsen

Arkitekt

(+47) 41 40 06 30

oyvind@a-lab.no