Kontakt

BESØKSADRESSE A-lab AS Drammensveien 130, inngang A5 0277 Oslo POST ADRESSE A-lab PB 458 Skøyen, 0213 OSLO ORG. NR: 982 165 105 +47 22 12 22 63 office(at)a-lab.no JOB APPLICATIONS: job(at)a-lab.no

Geir Haaversen

Geir Haaversen

Sivilarkitekt MNAL / Founding Partner / CEO

(+47) 99 69 18 63

geir@a-lab.no

Odd Klev

Odd Klev

Sivilarkitekt MNAL / Founding Partner

(+47) 99 69 18 64

odd@a-lab.no

Julie Sjøwall Oftedal

Julie Sjøwall Oftedal

Head of Strategy and Development / Associate Partner

(+47) 93 03 59 06

julie@a-lab.no

Ingvar Sperstad

Ingvar Sperstad

Kontorsjef

(+47) 95 73 98 44

isp@a-lab.no

Charles Marsden

Charles Marsden

M.A. (Cantab) Dip Arch / Partner

(+47) 41 67 45 27

charlie@a-lab.no

Jan Petter Seim

Jan Petter Seim

Sivilarkitekt / Partner

(+47) 92 03 56 37

jps@a-lab.no

Erik Olav Marstein

Erik Olav Marstein

Sivilarkitekt / Partner

(+47) 92 08 88 57

erik@a-lab.no

Magnus Berg Jørgensen

Magnus Berg Jørgensen

Master in Architecture / Partner / Head of Urbanism

(+47) 90 55 83 65

magnus@a-lab.no

Tonje Løvdahl

Tonje Løvdahl

Sivilarkitekt MNAL / Partner

(+47) 91 78 56 84

tonje@a-lab.no

Angie Arroyo

Angie Arroyo

Architect / Associate Partner / BIM Manager

(+47) 46 21 26 82

aam@a-lab.no

Audun Hellemo

Audun Hellemo

Master in Architecture MNAL / Associate partner

(+47) 92 62 02 14

audun@a-lab.no

Inger Totland

Inger Totland

Sivilarkitekt / Associate Partner (permisjon)

(+47) 97 54 04 39

inger@a-lab.no

Alice Lødemel Sandberg

Alice Lødemel Sandberg

Praktikant

(+47) 92 66 02 89

alice@a-lab.no

Anniken Reinertsen

Anniken Reinertsen

Arkitekt

(+47) 90 55 98 98

anniken@a-lab.no

Benjamin Barth

Benjamin Barth

Arkitekt

(+47) 40 22 20 44

benjamin@a-lab.no

Bruno Alves

Bruno Alves

Arkitekt

(+47) 90 94 10 99

bruno@a-lab.no

Carsten Klinge

Carsten Klinge

Arkitekt

(+47) 46 41 19 66

ck@a-lab.no

Charlotte Hansson

Charlotte Hansson

Arkitekt

(+47) 47 91 06 77

charlotte@a-lab.no

Eirik Gya Jacobsen

Eirik Gya Jacobsen

Arkitekt

(+47) 40 49 76 33

egj@a-lab.no

Eivind Eide

Eivind Eide

Arkitekt (permisjon)

(+47) 91 12 95 08

eivind@a-lab.no

Espen Philip Haugen

Espen Philip Haugen

Arkitekt

(+47) 95 03 83 33

eph@a-lab.no

Espen Veiby

Espen Veiby

Arkitekt/ Interiørarkitekt

(+47) 92 03 90 25

espen@a-lab.no

Frédéric Bachmann

Frédéric Bachmann

Arkitekt/ 3D Visualisering

(+47) 46 41 68 71

frederic@a-lab.no

Gina Marie Nilsen

Gina Marie Nilsen

Arkitekt/ Freelance

(+47) 91 39 87 92

gina@a-lab.no

Heleri Nommik

Heleri Nommik

Arkitekt

(+47) 41 18 75 06

heleri@a-lab.no

Helle Bendixen

Helle Bendixen

Arkitekt

(+47) 48 24 78 59

helle@a-lab.no

Hildegunn Slotnæs

Hildegunn Slotnæs

Arkitekt

(+47) 95 94 90 04

hildegunn@a-lab.no

Ida Kristina Hammarlund

Ida Kristina Hammarlund

ARKITEKT

(+47) 40 46 69 76

ida@a-lab.no

Jenny Fetveit

Jenny Fetveit

Arkitekt

(+47) 91 64 97 92

jenny@a-lab.no

June Ravndal

June Ravndal

Arkitekt

(+47) 95 14 91 63

june@a-lab.no

Kasia Toczyńska-Kołodziejczak

Kasia Toczyńska-Kołodziejczak

Arkitekt

(+47) 96 75 75 90

kasia@a-lab.no

Katarina Harbækvold

Katarina Harbækvold

Arkitekt

(+47) 95 49 48 45

katarina@a-lab.no

Kjell Kristian Karlsen

Kjell Kristian Karlsen

Arkitekt

(+47) 92 09 27 15

kjell.kristian@a-lab.no

Kristin Hilde

Kristin Hilde

Arkitekt/ Freelance

(+47) 93 20 79 27

khi@a-lab.no

Line Janicke Musæus

Line Janicke Musæus

Arkitekt

(+47) 97 63 94 78

line@a-lab.no

Linn Rosnes

Linn Rosnes

Arkitekt

(+47) 95 73 35 40

linn@a-lab.no

Lise Anette Breivik

Lise Anette Breivik

Arkitekt

(+47) 90 85 39 35

lise@a-lab.no

Maja Halle

Maja Halle

Arkitekt

(+47) 96 90 66 05

maja@a-lab.no

Marie Monsen

Marie Monsen

Arkitekt (Permisjon)

(+47) 98 81 27 55

mm@a-lab.no

Marija Ikonomovic

Marija Ikonomovic

Arkitekt (Permisjon)

(+47) 45 06 33 57

marija@a-lab.no

Mario Vahos

Mario Vahos

Arkitekt

(+47) 99 11 40 25

mario@a-lab.no

Martin Vaagland

Martin Vaagland

Arkitekt

(+47) 98 01 22 44

martin@a-lab.no

Michelle Klouman de la Cruz

Michelle Klouman de la Cruz

Arkitekt

(+47) 91 76 57 57

michelle@a-lab.no

Oda Forstrøm

Oda Forstrøm

Arkitekt

(+47) 41 45 39 96

oda@a-lab.no

Orsolya Günthner

Orsolya Günthner

Arkitekt/ 3D Visualisering

(+47) 48 67 53 54

orsolya@a-lab.no

Pedro Ribeiro

Pedro Ribeiro

Arkitekt

(+47) 95 30 45 50

pedro@a-lab.no

Sam Pardee

Sam Pardee

Arkitekt

(+47) 93 07 77 20

sam@a-lab.no

Sandra Riedel

Sandra Riedel

Arkitekt

(+47) 45 19 07 05

sandra@a-lab.no

Siri Jæger Brudvik

Siri Jæger Brudvik

Arkitekt

(+47) 98 44 24 37

siri.jager.brudvik@a-lab.no

Siri Saupstad

Siri Saupstad

Arkitekt

(+47) 92 41 21 48

siri@a-lab.no